Филтри -

Комбајни Rostselmash од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни Rostselmash од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.580 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 5600 м/ч Сила
Украина, Фрунзовка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7 м Висина за истовар 4.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража Сила
Украина, Дениші
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.939 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1995 Километража Сила
Украина, Криве Озеро
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.360 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4066 м/ч Сила
Украина, Садки
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.010 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2016 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Вільногірськ
Контактирајте го продавачот
4.819 € UAH 200.000 UAH
Комбајн за жито
Година 1988 Километража Сила
Украина, P'yatykhatky
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се