Филтри -

Комбајни Rostselmash од Белорусија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни Rostselmash од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
131.600 € BYN 350.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 883 м/ч Сила
Белорусија, Venzovets
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 21.740 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3200 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
Контактирајте го продавачот
396.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се