Филтри -

Комбајни Rostselmash

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Комбајни Rostselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4066 м/ч Сила
Украина, Садки
Контактирајте го продавачот
186.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 27 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 339 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
169.600 € BYN 600.000 BYN
Комбајн за жито
Капацитет 40 т/ч
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Гродненская обл., Слонимский р-н
комбајн за жито Rostselmash Torum 770 комбајн за жито Rostselmash Torum 770
2
Контактирајте го продавачот
155.400 € BYN 550.000 BYN
Комбајн за жито
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.890 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2016 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Вільногірськ
Контактирајте го продавачот
4.802 € UAH 200.000 UAH
Комбајн за жито
Година 1988 Километража Сила
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.916 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1995 Километража Сила
Украина, Криве Озеро
нови силажен комбајн Rostselmash RSM 1401
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м Работна брзина 30 км/ч
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови силажен комбајн Rostselmash DON 680M
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се