Филтри -

Комбајни Ropa од Полска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни Ropa од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за репка Ropa euro-Tiger комбајн за репка Ropa euro-Tiger
2
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
98.290 € PLN 455.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Kuchary
Контактирајте го продавачот
42.940 € PLN 199.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2002 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се