Филтри -

Комбајни Ropa од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни Ropa од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2008 Километража 3811 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Комбајн за репка
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2001 Километража Сила
Германија, Oyten
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се