Филтри -

Комбајни Ropa од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни Ropa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Комбајн за репка
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража 8580 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража Сила
Германија, Kunde
комбајн за репка Ropa euro-Tiger комбајн за репка Ropa euro-Tiger
2
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Комбајн за репка
Евро Euro 1
Година 01/2006 Километража 8669 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
99.190 € PLN 455.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Kuchary
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м
Година 2011 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Suceava
комбајн за репка Ropa euro tiger комбајн за репка Ropa euro tiger комбајн за репка Ropa euro tiger
3
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 80 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 4800 м/ч Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
43.330 € PLN 199.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2002 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2001 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2008 Километража 3811 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се