Филтри -

Комбајни Ropa

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Комбајни Ropa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2004 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 80 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 4800 м/ч Сила
Романија, Suceava
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Комбајн за репка
Година 2015 Километража 6727 м/ч Сила
Германија, Langquaid
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Комбајн за репка
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 1992 Километража 8 м/ч Сила
Украина, м.Хмельницький
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 12/2000 Километража Сила
Украина, Радехів
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 3 м
Година 12/2012 Километража 11 м/ч Сила
Украина, Радехів
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 6590 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2014 Километража Сила
Полска, Hrubieszów
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 1998 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража 27446 м/ч Сила
Украина, Беримовцы
комбајн за репка Ropa euro-Maus комбајн за репка Ropa euro-Maus комбајн за репка Ropa euro-Maus
3
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража Сила
Украина, Teofipol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2001 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Teofipol
комбајн за репка Ropa Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.380 €
Комбајн за репка
Година 2001 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1996 Километража Сила
Полска, Chełm
комбајн за репка Ropa Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2000 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Ropa euro-Tiger комбајн за репка Ropa euro-Tiger
2
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Miejska Górka
комбајн за репка Ropa 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200 комбајн за репка Ropa SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Комбајн за репка
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се