Филтри -

Комбајни ROSTSELMASH од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни ROSTSELMASH од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.990 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража Сила
Украина, Громное
Контактирајте го продавачот
29.670 € UAH 1.200.000 UAH
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2835 м/ч Сила
Украина, Славута
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.897 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1995 Километража Сила
Украина, Криве Озеро
Контактирајте го продавачот
4.944 € UAH 200.000 UAH
Влечен силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Украина, Житомир
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се