Филтри -

Комбајни ROSTSELMASH

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни ROSTSELMASH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.468 €
Комбајн за жито
Година 2003 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
129.600 € BYN 350.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 883 м/ч Сила
Белорусија, Вензовец
комбајн за жито ROSTSELMASH NOVA комбајн за жито ROSTSELMASH NOVA
2
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 460 м/ч Сила
Словачка, Marcelová
нови силажен комбајн ROSTSELMASH RSM 1401
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м Работна брзина 30 км/ч
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови силажен комбајн ROSTSELMASH DON 680M
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
396.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12 м³
Година 07/2016 Километража 553 м/ч Сила
Словачка, Chorvátsky Grob
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.620 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 5600 м/ч Сила
Украина, Фрунзовка
Контактирајте го продавачот
212.000 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 483 м/ч Сила
Литванија
RB Trading International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2017 Километража 905 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се