Филтри -

Комбајни ROPA од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Комбајни ROPA од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за репка ROPA euro-Maus
1
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.860 €
Комбајн за репка
Година 1999 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
комбајн за репка ROPA 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.720 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 8.7 м Брзина 25 км/ч
Година 1999 Километража 2204 м/ч Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.720 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 8.7 м Капацитет 430 т/ч
Година 2001 Километража 4394 м/ч Сила
Украина, Старокостянтинів
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.260 €
Комбајн за репка
Година 2000 Километража Сила
Украина, Каменка-Бугская
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.260 €
Комбајн за репка
Година 2003 Километража Сила
Украина, Каменка-Бугская
комбајн за репка ROPA euro-Maus 2 комбајн за репка ROPA euro-Maus 2 комбајн за репка ROPA euro-Maus 2
3
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.260 €
Комбајн за репка
Година 2003 Километража Сила
Украина, Каменка-Бугская
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 2.7 м Капацитет 80 т/ч
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
комбајн за репка ROPA Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.860 €
Комбајн за репка
Година 2001 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.120 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража 27446 м/ч Сила
Украина, Беримовцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Работна брзина 17.5 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Полковничье
комбајн за репка ROPA Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2000 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Украина, Ровно
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се