Филтри -

Комбајни ROPA од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни ROPA од Полска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 6 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 7721 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
26.490 € PLN 125.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2004 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Wrocki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 6 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 7216 м/ч Сила 262 кс
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
96.570 € PLN 455.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Kuchary
Контактирајте го продавачот
141.300 € PLN 666.700 PLN
Комбајн за репка
Година 2012 Километража Сила
Полска, Klocówka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се