Филтри -

Комбајни ROPA од Германија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни ROPA од Германија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Комбајн за репка
Година 2013-08-08 Километража 9900 м/ч Сила
Германија, Kunde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 10.2 м Брзина 32 км/ч
Година Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
комбајн за репка ROPA euro-Maus 4b комбајн за репка ROPA euro-Maus 4b комбајн за репка ROPA euro-Maus 4b
3
Контактирајте го продавачот
137.500 €
Комбајн за репка
Година 2014-08-08 Километража 8300 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1998-08-08 Километража 8000 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 10.2 м
Година 2017 Километража 3513 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2013-08-08 Километража 7050 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 1998 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2014 Километража 5900 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 7070 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2013 Километража 3880 м/ч Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Комбајн за репка
Година 2001-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3.3 м Брзина 25 км/ч
Година Километража 7047 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Комбајн за репка
Година 2007-08-08 Километража 12560 м/ч Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се