Филтри -

Комбајни ROPA

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Комбајни ROPA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 80 т/ч Брзина 32 км/ч
Година Километража 10843 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
комбајн за репка ROPA euro-Maus
1
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.390 €
Комбајн за репка
Година 1999 Километража Сила
Украина, пгт. Теофиполь
Контактирајте го продавачот
101.800 € PLN 455.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Kuchary
Контактирајте го продавачот
149.000 € PLN 666.700 PLN
Комбајн за репка
Година 2012 Километража Сила
Полска, Klocówka
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.580 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража 27446 м/ч Сила
Украина, Беримовцы
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Suceava
комбајн за репка ROPA euro tiger комбајн за репка ROPA euro tiger комбајн за репка ROPA euro tiger
3
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 80 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2003 Километража 7000 м/ч Сила
Романија, Suceava
комбајн за репка ROPA euro-Tiger комбајн за репка ROPA euro-Tiger
2
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2007 Километража Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.610 €
Комбајн за репка
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
44.480 € PLN 199.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2002 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
комбајн за репка ROPA euro-Tiger комбајн за репка ROPA euro-Tiger комбајн за репка ROPA euro-Tiger
3
Контактирајте го продавачот
39.600 €
Комбајн за репка
Капацитет 1.5 т/ч Работна брзина 20 км/ч
Година 2004 Километража 9874 м/ч Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
162.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 3
Година 2008 Километража Сила
Украина, м.Хмельницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2002 Километража 9238 м/ч Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Комбајн за репка
Година 2008 Километража Сила
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3.3 м Работна брзина 5 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2008 Километража 3811 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за репка ROPA Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.130 €
Комбајн за репка
Година 2001 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.740 €
Комбајн за репка
Година 2004 Километража Сила
Украина, Каменка-Бугская
комбајн за репка ROPA Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2000 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 1998 Километража 8417 м/ч Сила
Германија, Peine
комбајн за репка ROPA 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Молдавија, Măgdăceşti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 2.7 м Капацитет 80 т/ч
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200 комбајн за репка ROPA SRV 1200
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Комбајн за репка
Година 1989 Километража Сила
Германија, Schierling/Eggmühl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се