Филтри -

Комбајни Pöttinger

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
900 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
2.800 US$ EUR ≈ 2.582 €
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Украина, Любомль
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.767 €
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
1.900 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
2.500 € Со вклучен ДДВ
Влечен силажен комбајн
Работна брзина 10 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Украина, Врадіївка
Контактирајте го продавачот
4.555 € GBP 3.900 GBP
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2.1 м
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се