Филтри -

Комбајни New Holland од Унгарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни New Holland од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2000 Километража 6588 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1997 Километража 7557 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
147.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2002 Километража 7531 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2000 Километража 6588 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1997 Километража 7557 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
147.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2016 Километража 1156 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 06/2003 Километража 5442 м/ч Сила
Унгарија, Jászboldogháza
Контактирајте го продавачот
63.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2011 Километража 4311 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се