Филтри -

Комбајни New Holland од Украина

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Комбајни New Holland од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2011 Километража 6500 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
249.300 US$ EUR ≈ 230.100 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
369.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
148.500 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6400 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
308.500 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
278.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража Сила
Украина, Poltava
нови комбајн за жито New Holland CX6.90 нови комбајн за жито New Holland CX6.90 нови комбајн за жито New Holland CX6.90
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
217.500 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9300 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 4285 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1860 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2488 м/ч Сила
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
254.000 US$ EUR ≈ 234.400 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 3267 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 61.840 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 9 м Висина за истовар 7.7 м
Година 2007 Километража 8354 м/ч Сила
Украина, Гребінка
Контактирајте го продавачот
284.000 US$ EUR ≈ 262.100 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 3267 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 6400 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, с. Гаразджа
Контактирајте го продавачот
240.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Украина, с. Гаразджа
Контактирајте го продавачот
136.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 1717 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито New Holland CSX 7080
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
комбајн за жито New Holland CX 8060 комбајн за жито New Holland CX 8060 комбајн за жито New Holland CX 8060
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2700 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито New Holland Cx 8060 комбајн за жито New Holland Cx 8060 комбајн за жито New Holland Cx 8060
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2837 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Комбајн за жито
Година 1993 Километража 4400 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, Бобрик Перший
Контактирајте го продавачот
70.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 5400 м/ч Сила
Украина, Бобрик Перший
Контактирајте го продавачот
137.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се