Филтри -

Комбајни New Holland од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни New Holland од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
силажен комбајн New Holland 2305 силажен комбајн New Holland 2305
2
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
10 €
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се