Филтри -

Комбајни New Holland од Полска

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Комбајни New Holland од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
112.100 € PLN 520.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Lubawa
Контактирајте го продавачот
86.190 € PLN 400.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Łańcut
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2006 Километража 1900 м/ч Сила
Полска, Jabłonna
Контактирајте го продавачот
474.100 € PLN 2.200.000 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Капацитет 65 т/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2023 Километража 250 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
40.080 € PLN 186.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.32 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
94.820 € PLN 440.000 PLN
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 5000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Полска, Wolbrom
Контактирајте го продавачот
148.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
23.040 € PLN 106.900 PLN
Комбајн за жито
Година 1998 Километража Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
43,10 € PLN 200 PLN
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1985 Километража Сила
Полска, Kozmin
Контактирајте го продавачот
101.300 € PLN 470.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, ROKITNO
комбајн за жито New Holland CR 9060 - 2008 - 2554 h + HEDER 6,09 M
1
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Висина за истовар 4.5 м Работна брзина 25 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1996 Километража Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
33.173 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1997 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 1988 Километража 5600 м/ч Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 07/1993 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Комбајн за пченка
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 30 м/ч Сила
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
33.400 € PLN 155.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 32 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1997 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
220 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9300 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Работна брзина 30 км/ч
Година 06/2023 Километража 5 м/ч Сила
Полска, Grajewo
нови комбајн за жито New Holland TC5.90
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 6400 м³ Ширина на опфаќање 5.18 м Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража 1770 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се