Филтри -

Комбајни New Holland од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни New Holland од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.270 € GBP 21.000 GBP
Силажен комбајн
Година 1998 Километража 3169 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
21.380 € GBP 18.500 GBP
Комбајн за жито
Година 1994 Километража 3495 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
комбајн за жито New Holland TF44 комбајн за жито New Holland TF44 комбајн за жито New Holland TF44
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1992 Километража 4428 м/ч Сила
Обединето Кралство
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се