Филтри -

Комбајни New Holland од Литванија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни New Holland од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Капацитет на резервоар за зрна 6.4 м³
Година 2009 Километража 2087 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2003 Километража 3480 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 03/2016 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 06/1995 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2000 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
385.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража 108 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 21 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 2535 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Комбајн за жито
Година 1990 Километража 3300 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Комбајн за жито
Година 11/2000 Километража 1960 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
21.300 €
Комбајн за жито
Година 12/1994 Километража Сила
Литванија, Šilalė
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се