Филтри -

Комбајни New Holland од Летонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни New Holland од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.59 м
Година 2018 Километража 440 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.32 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2749 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2004 Километража 2828 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
силажен комбајн New Holland 525
1
Контактирајте го продавачот
3.293 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2012 Километража 3068 м/ч Сила
Латвија, Riga
комбајн за жито New Holland TC 4.90 комбајн за жито New Holland TC 4.90 комбајн за жито New Holland TC 4.90
3
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2015 Километража 2132 м/ч Сила
Латвија, Riga
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се