Филтри -

Комбајни New Holland од Италија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни New Holland од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за жито New Holland TX64
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 756 м/ч Сила
Италија, Marene
RB Trading International
6 години на Agriline
комбајн за жито New Holland TX 30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1994 Километража Сила
Италија, Marene
RB Trading International
6 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито New Holland CX880 комбајн за жито New Holland CX880 комбајн за жито New Holland CX880
3
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.32 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2003 Километража 5660 м/ч Сила
Италија, Rome
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се