Филтри -

Комбајни New Holland од Холандија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Комбајни New Holland од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
126.800 € Без ДДВ
Комбајн за пченка
Евро Euro 1
Година 01/2013 Километража 4683 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
76.800 € Без ДДВ
Комбајн за пченка
Евро Euro 1
Година 01/2009 Километража 5130 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Силажен комбајн
Брзина 30 км/ч
Година Километража 4209 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
силажен комбајн New Holland FR9090
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража 3857 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража 2775 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
80.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 1
Година 01/2002 Километража 5500 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
92.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 1
Година 01/2003 Километража 3250 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година Километража 2800 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 1992 Километража 2070 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража 2642 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
97.800 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Евро Euro 1
Година 01/2007 Километража 5688 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
97.800 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Евро Euro 1
Година 01/2009 Километража 3592 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се