Филтри -

Комбајни New Holland од Германија

Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

104 огласа: Комбајни New Holland од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
197.394 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
117.300 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 3389 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
205.600 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 1837 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 1860 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1993 Километража 6000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 14.5 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 25 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
157.000 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
85.714 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2005 Километража 2235 м/ч Сила
Германија, De-94330 Salching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2002 Километража 3210 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
139.600 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3217 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 3467 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2010 Километража 1532 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus
3
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.32 м
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 195 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2000 Километража 3535 м/ч Сила
Германија, Schwülper
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.991 €
Силажен комбајн
Година 2002 Километража 4400 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 225 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Силажен комбајн
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
87.156 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2004 Километража 2140 м/ч Сила
Германија, De-94330 Salching
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
251.889 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 13 м
Година 2015 Километража 1622 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
177.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 3088 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.62 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Gross-Umstadt
силажен комбајн New Holland fr480 t4b силажен комбајн New Holland fr480 t4b
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1537 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Претплати се