Филтри -

Комбајни New Holland од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни New Holland од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1997 Километража 3000 м/ч Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 2900 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Силажен комбајн
Година Километража 4947 м/ч Сила
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Силажен комбајн
Година 2002 Километража 2300 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1989 Километража 3281 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 2014 Километража 2681 м/ч Сила
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2021 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се