Филтри -

Комбајни New Holland од Данска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Комбајни New Holland од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.931 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2001 Километража 2633 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
аукција 21.330 € DKK 159.000 DKK
Силажен комбајн
Година 1999 Километража Сила
Данска, Bornholm - See Kort
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 18.450 € DKK 137.500 DKK
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8.1 м³
Година 1991 Километража Сила
Данска, Fyn
комбајн за жито New Holland 1550
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland TX65
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1995 Километража 4282 м/ч Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland TF46
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
силажен комбајн New Holland FX38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland FX60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2003 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 19.050 € DKK 142.000 DKK
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 1991 Километража 3218 м/ч Сила
Данска, Fyn
силажен комбајн New Holland FX375
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
силажен комбајн New Holland FX38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland TF78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland 13"
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland 1550S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 49.640 € DKK 370.000 DKK
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2005 Километража 2705 м/ч Сила
Данска, Fyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се