Филтри -

Комбајни New Holland од Белорусија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни New Holland од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
528.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Korolev Stan
Контактирајте го продавачот
328.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 09/2021 Километража Сила
Белорусија, Mahilyow
Контактирајте го продавачот
485.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 01/2023 Километража Сила
Белорусија, Mahilyow
Контактирајте го продавачот
392.200 € BYN 1.050.000 BYN
Комбајн за жито
Година 05/2022 Километража 396 м/ч Сила
Белорусија, Buinichi
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се