Филтри -

Комбајни New Holland

Резултати од пребарување: 271 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

271 огласа: Комбајни New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.62 м Работна брзина 30 км/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.930 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2011 Километража 6500 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Друг комбајн
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.700 €
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 5900 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
197.394 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2022 Километража 460 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1860 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 14.5 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 25 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
комбајн за жито New Holland CX 6.90
1
Контактирајте го продавачот
167.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2018 Километража 1609 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2018 Километража 1624 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2013 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.280 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1997 Километража 3760 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
249.300 US$ EUR ≈ 229.900 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2555 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1988 Километража 5600 м/ч Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2019 Километража 477 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 4362 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито New Holland CX820 комбајн за жито New Holland CX820
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2002 Километража 5600 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1334 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1115 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 271 огласа
Прикажи
Претплати се