Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Унгарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни NEW HOLLAND од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2003 Километража 7531 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2003 Километража 7531 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
61.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2008 Километража 5122 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
61.800 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2008 Километража 5122 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
170.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
136.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2040 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.29996 м
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 1148 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се