Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни NEW HOLLAND од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 1666 м/ч Сила
Романија, Giurgița
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Комбајн за пченка
Година 2020 Километража Сила
Романија, Copaceni
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 20.000 €
Комбајн за пченка
Година 2007 Километража Сила
Романија, Amaru
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10 €
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 5.2 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2816 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 4607 м/ч Сила
Романија, București
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се