Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Полска

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

38 огласа: Комбајни NEW HOLLAND од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
510.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Капацитет 70 т/ч
Година 05/2023 Километража 500 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Полска, Korfantów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
98.575 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 2839 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Контактирајте го продавачот
232.354 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 229 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Контактирајте го продавачот
84.493 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1161 м/ч Сила
Полска, Białystok-Zaścianki
Контактирајте го продавачот
42.246 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Полска, Białystok-Zaścianki
Контактирајте го продавачот
70.410 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1781 м/ч Сила
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
37.552 €
Комбајн за жито
Година 2001 Километража 4400 м/ч Сила
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2013 Километража 1850 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
комбајн за жито NEW HOLLAND cr 9.90 scr Smarttrax
1
Контактирајте го продавачот
234.300 € PLN 1.106.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2006 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
46.480 € PLN 219.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2008 Километража 1700 м/ч Сила
Полска, Krzczonów
комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9080
1
Контактирајте го продавачот
84.480 € PLN 399.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3481 м/ч Сила
Полска, Morąg
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2006 Километража 1900 м/ч Сила
Полска, Jabłonna
комбајн за жито NEW HOLLAND CR9080
1
Контактирајте го продавачот
79.190 € PLN 374.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
93.170 € PLN 440.000 PLN
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 5000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Полска, Wolbrom
Контактирајте го продавачот
148.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
43.940 € PLN 207.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража Сила
Полска, Cekcyn
силажен комбајн NEW HOLLAND FX 50 силажен комбајн NEW HOLLAND FX 50 силажен комбајн NEW HOLLAND FX 50
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2007 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Bartoszewice
комбајн за жито NEW HOLLAND cx820
1
Контактирајте го продавачот
67.540 € PLN 319.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5098 м/ч Сила
Полска, Toruń
комбајн за жито NEW HOLLAND CX8080
1
Контактирајте го продавачот
80.240 € PLN 379.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 4133 м/ч Сила
Полска, Grodzisk Wielkopolski
комбајн за жито NEW HOLLAND CSX7080
1
Контактирајте го продавачот
69.650 € PLN 329.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
112.600 € PLN 532.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 4100 м/ч Сила
Полска, ROKITNO
комбајн за жито NEW HOLLAND TC54
1
Контактирајте го продавачот
40.020 € PLN 189.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 2476 м/ч Сила
Полска, Sosnowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се