Agriline » Комбајни » Комбајни NEW HOLLANDCASE IHCLAASDEUTZ-FAHRFENDTHOLMERJOHN DEEREKRONELAVERDAMASSEY FERGUSONROPA » Комбајни NEW HOLLAND од Обединетото Кралство
Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни NEW HOLLAND од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1997 Километража 4368 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1992 Километража 4428 м/ч Сила
Обединето Кралство
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1996 Километража 6402 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
20.730 € GBP 18.500 GBP
Комбајн за жито
Година 1994 Километража 3495 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
13.450 € GBP 12.000 GBP
Комбајн за жито
Година 1990 Километража 2967 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
комбајн за жито NEW HOLLAND TF44 комбајн за жито NEW HOLLAND TF44 комбајн за жито NEW HOLLAND TF44
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се