Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Комбајни NEW HOLLAND од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 911 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
47.600 €
Комбајн за жито
Година 12/2000 Километража 2990 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2003 Километража 3480 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
13.600 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 10/1989 Километража 2700 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2000 Километража Сила
Литванија, Panevezys
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 06/1995 Километража Сила
Литванија, Panevezys
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се