Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Летонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни NEW HOLLAND од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
121.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1923 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
силажен комбајн NEW HOLLAND 525
1
Контактирајте го продавачот
3.293 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
139.600 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3217 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
205.600 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 1837 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2015 Километража 2132 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
117.300 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 3389 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
116.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 1540 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 3467 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се