Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Холандија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Комбајни NEW HOLLAND од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 2800 м/ч Сила
Холандија, Bakel
комбајн за жито NEW HOLLAND TC 56 комбајн за жито NEW HOLLAND TC 56
2
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 1450 м/ч Сила
Холандија, Stiens
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2006 Километража 3746 м/ч Сила
Холандија, Wierden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Holten
силажен комбајн NEW HOLLAND FX450 HAKSELAAR силажен комбајн NEW HOLLAND FX450 HAKSELAAR силажен комбајн NEW HOLLAND FX450 HAKSELAAR
3
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Силажен комбајн
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Wierden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 3886 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража 511 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 4110 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 1997 Километража 2900 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 157 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 3250 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 1532 м/ч Сила
Холандија, Oud Bonaventurasedijk 99B Maasdam 3299Lx, Nederland
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 1996 Километража 4213 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 4518 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 3384 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража 2642 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година Километража 2642 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 2236 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 2800 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се