Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Германија

Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

86 огласа: Комбајни NEW HOLLAND од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
93.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2008 Километража 3088 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.243 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 686 м/ч Сила
Германија, De-94330 Salching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2000 Километража 3535 м/ч Сила
Германија, Schwülper
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1324 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
86.822 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 2091 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2010 Километража 2220 м/ч Сила
Германија, Kunde
комбајн за жито NEW HOLLAND CX 5080
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
силажен комбајн NEW HOLLAND fr 9090 силажен комбајн NEW HOLLAND fr 9090 силажен комбајн NEW HOLLAND fr 9090
3
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 5263 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.980 €
Силажен комбајн
Година 2006 Километража 3969 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Силажен комбајн
Година 1992 Километража 5117 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
124.919 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2010 Километража 3290 м/ч Сила
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2003 Километража 3760 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
130.168 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м
Година 2010 Километража 1995 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1984 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
105.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 2280 м/ч Сила
Германија, Grimma
комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9080 комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9080 комбајн за жито NEW HOLLAND CR 9080
3
Контактирајте го продавачот
91.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.1 м
Година 2007 Километража 3600 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.824 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
9.989 €
Силажен комбајн
Година 1992 Километража 5117 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
комбајн за жито NEW HOLLAND csx 7080 lateriale
1
Контактирајте го продавачот
88.151 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража 1858 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година Километража 5900 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
130.168 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м
Година 2010 Километража 1995 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
комбајн за жито NEW HOLLAND tx67 sl комбајн за жито NEW HOLLAND tx67 sl
2
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1998 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND tx 67
1
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2000 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND csx 7080
1
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND cs 640
1
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2004 Километража Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се