Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Франција

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни NEW HOLLAND од Франција: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Комбајн за жито
Година 1984-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-47240 Bon Encontre (47 - Lot-Et-Garonne)
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1989 Километража 4200 м/ч Сила
Франција, Pencran
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.600 €
Комбајн за жито
Година 1990-08-08 Километража Сила 243 кс
Франција, Fr-76270 Esclavelles
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Комбајн за жито
Година 1986-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1988 Километража 3364 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Комбајн за жито
Година 2007-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-41170 Cormenon
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
64.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 07/2012 Километража 2838 м/ч Сила 300 кс
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
99.800 €
Силажен комбајн
Година 2008-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-53640 Le Horps
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Комбајн за жито
Година 2010-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-51100 Reims
E-FARM.COM
6 години на Agriline
комбајн за жито NEW HOLLAND tc 5.30 комбајн за жито NEW HOLLAND tc 5.30 комбајн за жито NEW HOLLAND tc 5.30
3
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Година 2017-08-08 Километража 130 м/ч Сила
Франција, Fr-32300 Berdoues
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Комбајн за жито
Година 2009-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-86140 Saint Genest D'ambiere
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Комбајн за жито
Година 2015-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Комбајн за жито
Година 2020-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за жито
Година 2009-08-08 Километража Сила 405 кс
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за жито
Година 2013-08-08 Километража Сила 481 кс
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се