Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Европа

Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

286 огласа: Комбајни NEW HOLLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2018 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 2800 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
74.658 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито NEW HOLLAND TC 56 комбајн за жито NEW HOLLAND TC 56
2
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 1450 м/ч Сила
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
279.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1329 м/ч Сила
Естонија, Kärevere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2006 Километража 3746 м/ч Сила
Холандија, Wierden
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9150 м
Година 2015 Километража 1428 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Holten
силажен комбајн NEW HOLLAND FX450 HAKSELAAR силажен комбајн NEW HOLLAND FX450 HAKSELAAR силажен комбајн NEW HOLLAND FX450 HAKSELAAR
3
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Силажен комбајн
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Wierden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 3886 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража 511 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 4110 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража 2524 м/ч Сила
Белгија, Gistel
Контактирајте го продавачот
98.575 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 2839 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Контактирајте го продавачот
232.354 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 229 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 1997 Километража 2900 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 157 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
167.079 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
42,83 € PLN 200 PLN
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2018 Километража Сила
Луксембург, Noerdange
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се