Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Данска

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни NEW HOLLAND од Данска: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.368 € DKK 32.500 DKK
Комбајн за жито
Година 1989 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
66.528 €
Силажен комбајн
Година 2008 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
66.528 €
Силажен комбајн
Година 2009 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
167.328 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
40.186 €
Силажен комбајн
Година 2006 Километража Сила
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
79.968 €
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 4400 м/ч Сила 550 кс
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
143.781 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 1440 м/ч Сила 448 кс
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
52.389 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2003 Километража 3008 м/ч Сила 299 кс
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
174.069,75 €
Комбајн за жито
Година 2012-08-08 Километража 1385 м/ч Сила 524 кс
Данска, Dk-9700 Brønderslev
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
37.099,16 €
Комбајн за жито
Година 1997-08-08 Километража Сила
Данска, Dk-6920 Videbæk
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1995 Километража 4282 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
силажен комбајн NEW HOLLAND FX38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
36.970,59 €
Комбајн за жито
Година 1997-08-08 Километража 3100 м/ч Сила
Данска, Dk-7300 Jelling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се