Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND од Белорусија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни NEW HOLLAND од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн NEW HOLLAND CR8.90 силажен комбајн NEW HOLLAND CR8.90 силажен комбајн NEW HOLLAND CR8.90
3
Контактирајте го продавачот
557.800 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7.63 м
Година 05/2021 Километража Сила
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
562.200 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 09/2022 Километража Сила
Белорусија, Могилёв
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
542.600 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 05/2022 Километража 12 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
780.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 01/2023 Километража Сила
Белорусија, Могилёв
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се