Филтри -

Комбајни NEW HOLLAND

Резултати од пребарување: 316 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

316 огласа: Комбајни NEW HOLLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.720 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 9 м Висина за истовар 7.7 м
Година 2007 Километража 6268 м/ч Сила
Украина, Гребінка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2004 Километража 4724 м/ч Сила
Германија, Landsberg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Комбајн за жито
Година 1990 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2006 Километража 3950 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
85.024 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 2819 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1324 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
29.647 €
Комбајн за жито
Година 1997 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
360.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2007-01-01 Километража 4518 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
174.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2016-01-01 Километража 2669 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2013-01-01 Километража 3384 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 2008 Километража 3423 м/ч Сила
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2013 Километража 1850 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
комбајн за жито NEW HOLLAND CS640 комбајн за жито NEW HOLLAND CS640
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Белгија, Avelgem
силажен комбајн NEW HOLLAND FR9060 силажен комбајн NEW HOLLAND FR9060 силажен комбајн NEW HOLLAND FR9060
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 4685 м/ч Сила
Белгија, Lanaken
комбајн за жито NEW HOLLAND cr 9.90 scr Smarttrax
1
Контактирајте го продавачот
235.800 € PLN 1.106.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2006 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Силажен комбајн
Година 2005 Километража 3009 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
46.780 € PLN 219.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Белгија, 9030 Mariakerke
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2009-01-01 Километража 3672 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.430 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, Хмельницький
комбајн за жито NEW HOLLAND CX8080 комбајн за жито NEW HOLLAND CX8080 комбајн за жито NEW HOLLAND CX8080
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.430 €
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 316 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се