Филтри -

Комбајни Massey Ferguson од Украина

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Комбајни Massey Ferguson од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.75 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 2600 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
11.700 US$ EUR ≈ 10.800 €
Комбајн за жито
Година 01/1979 Километража 2222 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови комбајн за жито Massey Ferguson MF7370 Beta нови комбајн за жито Massey Ferguson MF7370 Beta
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 8 м Висина за истовар 4.45 м Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1811 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.230 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Украина, Кегичівка
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
14.200 US$ EUR ≈ 13.110 €
Комбајн за жито
Година 01/1984 Километража 3600 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.920 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Украина, Христинівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кропивницький
комбајн за жито Massey Ferguson 38 за делови комбајн за жито Massey Ferguson 38 за делови
2
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Чорнобаївський район
комбајн за жито Massey Ferguson 7278 комбајн за жито Massey Ferguson 7278
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража 3071 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Massey Ferguson 7282 комбајн за жито Massey Ferguson 7282
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
62.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2612 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Massey Ferguson 7278 комбајн за жито Massey Ferguson 7278
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
72,29 € UAH 3.000 UAH
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
58.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 3126 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.150 €
Комбајн за жито
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 4162 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, Dnipro
комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274
3
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 2238 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
287.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 320 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
59.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2003 Километража 2941 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.460 €
Комбајн за жито
Година 01/1979 Километража 4450 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.150 €
Комбајн за жито
Година 01/1974 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се