Филтри -

Комбајни Massey Ferguson од Германија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Комбајни Massey Ferguson од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 334 м/ч Сила
Германија, Hamburg
нови комбајн за жито Massey Ferguson 7345 S MCS Stufe 5 нови комбајн за жито Massey Ferguson 7345 S MCS Stufe 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
комбајн за жито Massey Ferguson 32
1
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1996 Километража 2500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1221 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.8 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2750 м/ч Сила
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 55 м
Година 2021 Километража 20 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 2720 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
124.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2015 Километража 920 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 369 м/ч Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
35.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 1999 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
57.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 20 км/ч
Година 2010 Километража 2550 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 1993 Километража 2597 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
137.427 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2019 Километража 420 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се