Филтри -

Комбајни Massey Ferguson од Европа

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

57 огласа: Комбајни Massey Ferguson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
комбајн за жито Massey Ferguson CEREA 7278
1
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.8 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2750 м/ч Сила
Германија, Harsum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито Massey Ferguson 865 комбајн за жито Massey Ferguson 865
2
Контактирајте го продавачот
7.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 4.5 м³ Ширина на опфаќање 3.3 м Висина за истовар 3.5 м Капацитет 12 т/ч Работна брзина 7 км/ч Брзина 18 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 03/1986 Километража 4200 м/ч Сила
Франција, Moulins-sur-Céphons
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 1993 Километража 2597 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Висина за истовар 4 м Капацитет 15 т/ч Работна брзина 4 км/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 04/1995 Километража 3750 м/ч Сила
Словачка, Veľké Raškovce
Контактирајте го продавачот
30.590 € PLN 132.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1995 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража Сила
Словачка, Šurany
силажен комбајн Massey Ferguson 9280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража 1500 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
126.500 €
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 1170 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
126.500 €
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 1262 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1504 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито Massey Ferguson 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 3800 м/ч Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Massey Ferguson 9280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Massey Ferguson 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Massey Ferguson 38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Massey Ferguson 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 27 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 2833 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 2720 м/ч Сила
Германија, Kunde
комбајн за жито Massey Ferguson 815
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
36.380 € PLN 157.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
комбајн за жито Massey Ferguson 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 53084 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 10.800 € DKK 80.500 DKK
Комбајн за жито
Година 1996 Километража 1719 м/ч Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
36.610 € PLN 158.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Претплати се