Филтри -

Комбајни Massey Ferguson

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

78 огласа: Комбајни Massey Ferguson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74,26 € UAH 3.000 UAH
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година Километража Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
328.578 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 433 м/ч Сила
Данска, Dk-6000 Kolding
комбајн за жито Massey Ferguson 7347 S MCS Stufe 5 комбајн за жито Massey Ferguson 7347 S MCS Stufe 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Ширина на опфаќање 6.2 м Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража 98 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 49.350 €
Комбајн за жито
Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 4162 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
83.230 € PLN 385.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 2300 м/ч Сила
Полска, Nowa Wieś
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.730 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³
Година 2003 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 1924 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1811 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Dnipro
нови комбајн за жито Massey Ferguson 7345 S MCS Stufe 5 нови комбајн за жито Massey Ferguson 7345 S MCS Stufe 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
комбајн за жито Massey Ferguson 32
1
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1996 Километража 2500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1221 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274
3
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 2238 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
аукција 900 €
Комбајн за жито
Година 1978 Километража 3113 м/ч Сила
Литванија, Skuodas
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2001 Километража 1608 м/ч Сила
Норвешка, Heimdal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
11.700 US$ EUR ≈ 11.100 €
Комбајн за жито
Година 01/1979 Километража 2222 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.8 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2750 м/ч Сила
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
73.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 1830 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
28.540 € PLN 132.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1995 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 105 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се