Филтри -

Комбајни MATROT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни MATROT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Комбајн за репка
Година 2009 Километража 2176 м/ч Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon, 27600, Zac Les Champs Chouette 2
RB Trading International
5 години на Agriline
комбајн за репка MATROT M-41H
1
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.553 €
Комбајн за репка
Година 1999 Километража Сила
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Комбајн за репка
Година 2009 Километража 3013 м/ч Сила
Франција, Feuchy
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се