Филтри -

Комбајни MASSEY FERGUSON од Украина

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Комбајни MASSEY FERGUSON од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.520 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³
Година 2003 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.520 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1268 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2004 Километража 3126 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7274 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7274
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2005 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 1803 м/ч Сила
Украина, Полтава
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7274
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 3194 м/ч Сила
Украина, Полтава
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2482 м/ч Сила
Украина, Полтава
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7256
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.400 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 5429 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.790 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 2000 м³ Ширина на опфаќање 2.7 м Висина за истовар 3 м Капацитет 1 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 1983 Километража Сила
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
10.999 US$ EUR ≈ 10.220 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 2.3 м³ Ширина на опфаќање 3.6 м Висина за истовар 3 м Работна брзина 10 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 02/1983 Километража Сила
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 7.65 м Висина за истовар 4.45 м
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 320 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
59.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2003 Километража 2941 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови комбајн за жито MASSEY FERGUSON MF7370 Beta нови комбајн за жито MASSEY FERGUSON MF7370 Beta
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 8 м Висина за истовар 4.45 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.610 €
Комбајн за жито
Година 01/1989 Километража 1400 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
79.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2009 Километража 1811 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2050 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.870 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Висина за истовар 4.5 м Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2001 Километража 9500 м/ч Сила
Украина, Тернопіль
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7274 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7274 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7274
3
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 2238 м/ч Сила
Украина, Днепр
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 38 за делови комбајн за жито MASSEY FERGUSON 38 за делови
2
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Чорнобаївський район
Контактирајте го продавачот
14.200 US$ EUR ≈ 13.190 €
Комбајн за жито
Година 01/1984 Километража 3600 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.8 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2010 м/ч Сила
Украина, Тернопіль
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се