Филтри -

Комбајни MASSEY FERGUSON од Европа

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

54 огласа: Комбајни MASSEY FERGUSON

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 3800 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 27 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 2833 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 53084 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
35.760 € PLN 167.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
26.200 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2002 Километража 4692 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
26.200 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 2002 Километража 4692 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2001 Километража 2811 м/ч Сила
Романија, TELEORMAN
комбајн за жито MASSEY FERGUSON mf 34 комбајн за жито MASSEY FERGUSON mf 34 комбајн за жито MASSEY FERGUSON mf 34
3
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1996 Километража 3300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража 2083 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1996 Километража 2635 м/ч Сила
Германија, Beckum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2001 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража 2083 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2020 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1982 Километража 2290 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
83.490 € PLN 389.900 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Skoczów
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 2348 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 870 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2002 Километража 2005 м/ч Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 36
1
Контактирајте го продавачот
41.091 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 2560 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се