Филтри -

Комбајни MASSEY FERGUSON

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

78 огласа: Комбајни MASSEY FERGUSON

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 20.960 € DKK 156.000 DKK
Комбајн за жито
Година 2002 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2012 Километража 2949 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 186 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 186
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
35.900 US$ EUR ≈ 33.310 €
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 7.65 м Висина за истовар 4.45 м
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7282 al
1
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 1056 м/ч Сила
Литванија, Anykščiai
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1921 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
14.830 € BGN 29.000 BGN
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1999 Километража 3600 м/ч Сила
Бугарија, Голямо Враново
Контактирајте го продавачот
35.800 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 1995 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.480 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2006 Километража Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2018 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1977 Километража 1671 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.990 €
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 10572 м³ Ширина на опфаќање 7.2 м Висина за истовар 4.4 м Работна брзина 12 км/ч Брзина 35 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
329.362 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 433 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278 комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7278
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2009 Километража 2482 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2019 Километража 1020 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2050 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2008 Километража 1600 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 9280 Delta комбајн за жито MASSEY FERGUSON 9280 Delta
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.14 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 1803 м/ч Сила
Украина, Полтава
комбајн за жито MASSEY FERGUSON 7256
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.400 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 5429 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
43.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1997 Километража 2064 м/ч Сила
Украина, Полтава
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се