Филтри -

Комбајни Lidagroprommash

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни Lidagroprommash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.180 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Белорусија, Вязовец
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.340 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1900 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Белорусија, Minsk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се